Tic tac

Proč se Taylor Swift a Katy Perry nenávidí??

Odpovědi
Šidlo

uvedomujete si, že to, čo je v bulvári a v telke, často nie je pravda?

a to, čo sa týka vzťahov celebrít na 90% nie je pravda?

je to celé mediálne divadlo pre …Katy a Taylor majú odlišnú hudbu a štýl, nemajú si ako kradnúť fanúšikov…a ak sa naozaj nemajú radi, vy ich možete mať rada obe.....je to legálne a ony to nezistia

(pre rýpalov, ktorým všetok pop znie ako odpad…čo robíte na tejto diskúsií, kocháte sa odpadom?!)

petka.s

protože se nemají rádi