Kelt

Proč se tato hra jmenuje „angličan“?

Možná je to místní označení. Když jsme se na ZDŠ sešli v určitém počtu max 6 a měli jsme kopačák, hráli jsme takovou hru. Hráči se rozdělili na dvě skupiny, jeden chytal a ostatní si nahrávali a stříleli. Kdo dal gól, počítalo se to pro jeho družstvo, platilo i tečování. Brankář byl nestranný. Znáte tuto hru možná pod jiným názvem. Ale včera mne to napadlo, asi proto že Anglie hrála skvěle na MS. Ale zpět k otázce? Nazýváte tuto hru také angličan? Děkuji.

Odpovědi
dalid

tuto hru sme nazyvali futbal na jednu branu, myslim ze Anglican bola hra na trifanie brvna a ticky