Avatar uživatele
Altair-AC

Proč se tak snížily ve městech útoky na lidi? Třeba lidé se zbraní vyhrožují na ulicích, protože chtějí peníze?

Původní dotaz
Proč se tak snížili ve městech útoky na lidi? Třeba lide se zbraní vyhrožují na ulicích , protože chtějí peníze.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Smackdown před 2470 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Kvůli nepřetržité kontrole občanů elektronickými zabezpečovacími systémy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Nevím, nemám statistiky o přepadení. Možná je to tím, že ubylo nezaměstnaných a větší část xindlů je za katrem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Psychotic

Kepler i Zjentek mají oba pravdu.

Násilná zločinnost klesá všude po světě a v ČR ji máme velice nízkou.

Ačkoli si spousta lidí myslí, že zločinci jsou prostě zlí lidé, ve skutečnosti je k tomu většina z nich donucena špatnou životní úrovní, nezaměstnaností, vyloučení ze společnosti, drogovou závislostí, atd.

Ale jak společnost postupuje vpřed, přibývá záchytných sítí ve společnosti, lidé jsou bohatší, vzdělanější, zdravější, lépe propojení a mají lepší přístup k psychiatrické pomoci, tak důvodů páchat zločinnost klesá.

A k tomu samozřejmě pomáhá schopnější, vzdělanější a lépe vybavená policie (já vím, vtipné), bezpečnostní systémy – kamery, zvyšující se důraz na nápravu místo trestání atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Osobně si myslím, že k žádnému velkému snížení nedošlo. Mám sice pouze informace z dostupných medií, ale i tak se mi podobných akcí zdá že jich je na můj vkus stále ještě hodně. Zajímalo by mne. kde čerpáš takovéto zaručené informace.?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

K tom napadení žádnou zbraň nepotřebují, k tomu jim stačí sila, zastrašení aj. Podle denních zpráv je kriminalita v ČR vysoká.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tak proč jsou přeplněné věznice i po několika amnestiích a mnoho delikventů chodí po svobodě, protože pro ně není místo ! To nám tolik narostl počet obyvatelstva ? Něco je v té statistice špatně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek