suzuki

Proč se tak rapidne oteplilo? Přišlo už jaro? Nebo se zase ochladí?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ocitli jsme se na přední straně rozsáhlé tlakové níže (cyklóny) se středem západně od Francie a funí k nám od jihu teplý vzduch ze Středomoří.

Další odpovědi
Slecna 007

Proč se oteplilo? Protože končí zima. Ochladí se urcite, 17 st. v březnu není normální.

Drap

Ano, o podle kalendáře přišlo už jaro. Určitě se ještě ochladí proti dnešku, ale jak moc a kdy přesně, to zatím nikdo ještě neví.

marci1

Ještě bude trochu chladněji, ale od 1. jarního dne tepleji, ke konci měsíce března cca 15–20°C. Zřejmě je už po zimě! 🙂
https://www.tre­king.cz/pocasi/dlou­hodoba-predpoved-pocasi-na-brezen.htm