Kepler

Proč se tady sakra pořád objevují znova starší otázky?

Nemyslím ty z minulých věků, ale ty, co zrovna nedávno byly zadány. Efekt je většinou nulový. Jako v tom smyslu, že se otázka znova umístí na prvním místě. Vždyť je to blbost, co mělo být odpovězeno, odpovězeno už bylo, ne? Začínám pochybovat o logice a smyslu tohoto webu. Adminovi se omlouvám.

Nejlepší odpověď
zvonisek

No, je to zrejne proto, aby se na ne odpovědělo.

Další odpovědi
led

Pretože boli doplnené, ako napríklad táto: http://m.odpo­vedi.cz/otazky/jak-se-stat-hereckou-2

Pokiaľ máte na mysli to zopakovanie – zdvojenie poslednej otázky pri prezeraní zoznamu otázok po kliknutí na „další otázky“ išlo o programátorskú chybu, (ale u koho, to neviem odhadnúť) ktorá myslím je už v súčasnosti akoby po vašej „sakra otázke“ odstránená.

anonym

Tobě se nelíbí i ty čerstvé!

Danina65

Noví lidé, stejné otázky…Třeba lidé uvažují stejně, a proto je zajímají stejné věci.Jsou ovšem líní hrabat se v archivu, no.Tak je mějme rádi 🙂

Kulpix

Protože na verzi pro mobily se, při zadávání otázky neobjeví našeptávání, jako u verze pro počítače. Takže se i mně stane, že napíšu otázku, a když ji otevřu, ta samá je hned pod ní. Vše by vyřešil vyhledávač jako na pc verzi. Už jsem to tu psal i já viz zdroj.

Zdroj: http://m.odpo­vedi.cz/otazky/ta­ky-by-se-vam-na-mobilni-verzi-hodilo-vyhledavani-jako-na-desktopove