paliska220Be

Proc se stracej tady otázky ?

Dobry den, uz jsem vkládal 2 otázky a oni zmizeli oco dé?

Doplňuji:
Ano s kodexem souviselo tam nebyla jiná možnost

Nejlepší odpověď
anonym

Někdo tu rád maže,i když žádný kodex či jak tomu zákonu říkáte neporušují,
cenzura je a bude!!

Další odpovědi
annas

barbakan má pravdu. Pokud neuvedete znění otázky, , je těžké někoho kritizovat.

Jste si jistý, že vaše otázka odpovídala tomu, co je uvedené v dodatku pod žebříčkem – nadpis Zakládání otázek?

Moje odpověď v diskusi u otázky
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-to-udelat-a-zustat-zde#discussion

Měla otázka formu otázky?

Mně se stalo, že jsem odpovídala na otázku, nepamatuji se přesně asi Slovní druhy. Psala jsem adminovi, co bylo na otázce závadné, že zmizela. . Dostala jsem odpověď, že podle informací pod žebříčkem – nadpis Zakládání otázek – tyto otázky mažou.

Ale všimla jsem, že někdy je opraví a vrátí zpět. Zřejmě záleží na tom, kdo má službu. a kolik je nesprávně položených otázek. Tehdy jsem si to neuvědomila, takže jsem se s tím muselal smířit.

Když odpovíme, zřejmě je třeba počítat s tím, že zmizí otázka i odpovědi.
Opakuje se to i v poslední informaci, nevadí již tolik opakované otázky, ale špatně formulované ano.

anonym

Já jsem zase zjistil, že dokud na otázku neodpovím já, tak tady zůstává.Jakmile přidám svou odpověď (a v některé chválím minulý režim), tak otázka zmizí.

anonym

Byly tvé otázky v souladu s kodexem ? Pokud ne, tak se nediv.
Doplňuji:
Nevím o jaké otázky šlo a pokud můžeš, napiš je do diskuze.

jirkajirka

Do nedávna mne to taky štvalo,ale zjistil jsem že akorát někomu tím dělám radost a on si tím utužuje sebevědomí a odhání mindráky tak teď už se tomu směji.Na kladeni otázek jsem si našel jinou tolerantnější poradnu a tady občas už zavítám spíše z nostalgie.

ptáč

Někomu se v životě nedaří, tak to řeší mazáním. Je to druh msty. Že?

anonym

Aby tu nebyla nuda.