enouwe

Proč se steroidy nemohou aplikovat do žíly?

Proč se steroidy nemohou aplikovat do žíly? Potřebuji to do bakalářské práce, zkuste to tedy vysvětlit líp než jednou větou, děkuji :)

Nejlepší odpověď
Alesh

Tu o Červené Karkulce jsem slyšel mnohokrát, tuhle o bakalářce a steroidech poprvé.
Jo, jen blbni, svaly ti narostou, ale rakovina či jiné „zábavné“ zdravotní problémy půjdou hned za nimi. 😉

Další odpovědi
Kepler

Na radu hodnou do bakalářské práce nemám. Ale proč by se nemohly aplikovat do žíly? Napadají mě jen zakázané anabolické steroidy (třeba testosteron) pro sportovce, tam je každý vpich vidět. Jinak je to otázka hodná lékaře, nebo snad biochemika. Třeba najdeš odpověď ve svém studijním materiálu, přece tě nebudou připravovat na bakalářský titul, aniž by tě něco nenaučili 🙂 Jinak více o steroidech tady: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Steroidy