Avatar uživatele
kefud

Proč se stanice Novy neuloží do STB-T2, ZIRKON?

Používám STB-ZIRKON, DVB-T2 HEVC k natáčení pořadů.Dnes jsem zjistil, že stanice Novy a Primy, přijímané přes STB z Javořice (cca 7 km) se projevují nepravidelnými výpadky, s informací slabého signálu. Provedl jsem nové automatické vyhledávání. Při úpravě programové předvolby jsem zjistil, že chybí v seznamu stanice NOVY. Na STB se uložila řada stanic v DVB-T a také dvojmo v DVB-T / DVB-T2, krom té NOVY??? Přitom na televizoru běží všechny stanice MUX 1–4, včetně NOVY.Proč se stanice Novy neuloží do STB-T2???

Upravil/a: kefud

Zajímavá 0 před 2321 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Může za to ten slabý signál uvedeného multiplexu. Prostě automat tento signál vyhodnotil jako nedostatečný. Vyhledej a ulož ručně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Těžko říct, možná to přechodové vysílání má ještě mouchy a výpadky. V každém případě si svůj vysílač ověř na https://www.di­gitalnitelevi­ze.cz/vysilace/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kefud

Javořice MUX-2 vysílá na 35 kanálu: TV Nova, TV Nova Cinema, TV Prima family, TV Prima Cool, TV Barrandov jen ta NOVA se neuloží?

před 2321 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Když se objevuje informace o slabém (nestabilním) signálu, tak může být chyba na straně vysílače (nebo tam probíhá údržba). Občas mi taky něco vypadávalo. Zkoušej to dál.

před 2321 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika