DusanOrlik

Proč se stáhlá videa z youtube vložena do fotoaparátu nezobrazují?

Zdravím,stáhl jsem si ty videa,ale když jdu do foťáku,žádná videa tam nejsou a to jsou ve složce v pc,vyměnitelném disku (E:).Nevíte proč se nezobrazují přímo ve foťáku?Moc díky za radu. :(
Doplňuji:
ne,právě že mám ve správném formátu.schválně jsem se podíval na videa nahraná,pomocí fotoaparatu a ty jsou ve formatu .AVI,tak jsem ty soubory,které jsem stáhl(byly v jinném formátu) přejmenoval ja .AVI,ale stejně se to nezobrazuje,tak nevím :(

Nejlepší odpověď
www

Neřeším proč dáváš videa z YT do fotoaparátu..
Nejdou tam zobrazit proto, poněvadž fotoaparát zobrazí jen to, co umí. Video z aparátu se po vložení na YT zkonvertuje na formát, přijatelný pro většinu přehrávačů a PC.
Jinak prosté přejmenování nestačí, musí proběhnout konverze!

Další odpovědi
baghira

Protože není avi jako avi. I když má soubor koncovku avi, i tak může být v řadě různých formátů (resp. kodeků).

Michal Kole

Zřejmě jsou ve formátu, který foťák neumí přečíst.

Na youtube je video ve formátu flv (flash) a foťák umí mov (QuickTime) nebo omezené kodeky v kontejneru AVi
Doplňuji:
Přejmenováním nezměníš datovou strukturu. Musíš použít konverzní program.

Hodně lidí tu doporučuje format factory, já ho teda nezkoušel. Já videa nekonvertuji

Hlada

Co je to za fotoaparát, který umí přehrávat avi?