Anka1597

Proč se spolu dva králíci perou?

Mám doma 2 roky dvě králičí slečny. Nikdy předtím se nepraly, ale teď najednou začaly po sobě jít. Jedné je 6 let a druhé dva roky. Zatím jsem to vyřešila, že každá má jinou klec. Je možné, že ta starší chce mít svůj klid a nesnese někoho dalšího? Předem děkuji za odpovědi. 🙂

Nejlepší odpověď
www

Tvoje řešení je ideální.
Důvod může být také v tom, že mladší má období honcování. Zkus je dát časem k sobě, měl by být opět klid.

Další odpovědi
anonym

Králíci mají také období říje, říká se tomu ramlování.A zjistíš to tím, že celá vulva (pohlavní ústrojí) je červená.Pokud to některá z nich má, tak chce k samcovi a tudíž se pere s jinou samicí (některá úplně leze na druhou samici, což si ta první nechce nechat líbit a proto se perou).