MatesForYou

Proč se smí vapovat od 18 let?

Nechápu z jakého důvodu by se mělo smět vapovat až od 18 let. Protože když nebudu používat liquid s nikotinem tak nemůžu být závislí ale akorát vdechuju mlhu a to je vše.

Nejlepší odpověď
Kepler

Je to proto, že kdo nezná pravidla psaní i/y, měl by své úsilí věnovat jiným směrem. Vapování bez nikotinu sice zdraví neškodí, ale odtud vede přímá cesta ke kouření opravdických cigaret ve věku 18+. To je vše. Nebo si myslíš, že budeš vdechovat jen páru do konce života?

Další odpovědi
iceT

Protože je to tabákový výrobek i bez nikotinu, což je jako lízat med přes sklenici, a tabákové výrobky se mohou až od osmnácti, proto.

orestez

Budeš muset nabíjet akumulátor z energetické sítě, kterou platíš. Jinak, to byl špatný vtip Mates4U. Technicky je to mlha, navejco stejná, jako mlha ke světelným efektům v discoklubech. To je stejný materiál, nic jiného není, aby to nebylo škodlivé. Proto svým jménem dnes, hodíme datum 2018–08–18, ruším tento půlzákonný paskvil něco podobného ZAKAZOVAT. Slovo ZÁKAZ může být hrozbou pro židovské vězně, aby třeba nesměli svačit a vůbec nic. Nebo Hytler, kvůli kterému hňupovi se muselo to a to.Nebo představa našich kontrolních orgánů. Jeden orgán by šel po ulici, všichni by po něm čuměli, že po ulici leze orgán. A ten by vylezl třeba lidem do kapsy. A hmatal by tam, až by chtěl víc.
Lidé jsou jako včely s vlastnostmi mravenců. Člověk bez odlišení jiných chutí a hladů by byl pouhým slyšitelem budících hodin a plátce složenek.
Takže paskvil ruším, ať je uzákoněn v čem to odsouhlasili. S tím, že to nikomu nevadí, je to druh osobních věcí, na to je jistý paragraf. A do svých úst si můžete dávat cukrovou vatu, zmrzlinu a prd.

dubraro

IMHO ti nikdo nezakazuje to dělat. Jen ti nesmí prodat příslušné výrobky.