autacek

Proč se smí účtenkovky zúčastnit až lidé od 18. roku věku, když uzavřít kupní smlouvu mohou i dříve?

Však nám tvrdí, že se nejedná o žádný hazard, ale o hru. A nebo je práskačství morálně špatné a tak navádět k tomu touto cestou už i děti panu Koblihovi neprošlo?

Odpovědi
ivzez

Myslím, že je to kvůli tomu, že jde o výherní akci.

anonym

pokud se chce mladší do akce zapojit stačí aby se registroval rodič a poskytl mu přihlašovací údaje které pak vyplní ve svém telefonu, případná výhra bude vyplacena na účet řodiče, ale dítě bez potíží může evidovat do aplikace účtenky.