Michal Kole

Proč se sestra v nemocnici ptá na stolici a sestru v psychiatrické léčebně moje kakání nezajímalo ?

Nejlepší odpověď
www

Na psychiatrii se přednostně zajímají o tvoji psychiku, k čemuž jim jsou tvoje exkrementy málo použitelné. 😉

Další odpovědi
bolak

Já myslím že to je ze stejného důvodu jako když vězňům zabavujou tkaničky od bot, aby měli jistotu že neublížíš sám sobě a nebo nezaútočíš na personál házením vlastních exkrementů. Na psychiatrické klinice toto nehrozilo, tam si byl předpokládám připoután k posteli a nadopovaný rivotrilem.

Krepy

Každý podle svého oboru. Psychiatři se zaměřují na psychiku, praktický lékař tak celkově.
To máš jakoby si od učitele chtěl aby řídil letadlo a od pilota aby učil Chemii.

Hakunamatata

Myslím, že vyprazdňování má s psychikou hodně co dělat, bohužel v moderní medicíně se na to ještě nepřišlo. Nebo možná přišlo, ale tají se to, aby mohli lidem prodávat předražené léky.