bububabu

Proč se sama od sebe pohybuje šipka od myši po obrazovce PC a otevírá okno?

Čtu si na internetu a velice často se stane že šipka od myši vystřelí na stranu a otevře okno, (to když na obrazovce PC kliknete pravým tlačítkem) a v tom okně ještě otevře položku Zobrazit.
Na žádné pochybné weby nechodím a stalo se mi to i tady na Odpovědích. Používám placený antivirus Eset.
Žádné viry nebo tak něco Eset nehlásí.
Čím by to mohlo být?
Doplňuji: S myší je vše v pořádku, nic nastaveno tam není.

Odpovědi
Tw!st

Jako první mě napadl vir, to je ale méně pravděpodobné pokud máš antivirus. možná sis nějakým způsobem nastavila na myš makra (že si nahraješ určitý pohyb co má myš vykonat a po zmáčknutí tlačítka myš určitý pohyb vykoná). Pokud má tvoje myš nějaké takové funkce, tak zkus nastavení myši nebo softwaru myši nějak restartovat. Mě to samé dělala klávesnice, že psala sama od sebe nějaké nesmysly.

zjentek

Tohle se mně tady děje s myší taky a i to s tou klávesnicí, jak si píše sama od sebe.

Já to přičítám tomu, že někdo odtud si „svobodně chodí“ do mýho PC pro info.

dubraro

Může být vadná myš. Nebo možná máš současně s myší aktivní i trackpad a když se jej dotkneš, kurzor se pohybuje.