Avatar uživatele
Elk

Proč se rozhádali Sovák se synem Schmitzrem?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? gnr54, iceT, johana 56, marci1 před 3757 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Odpoveď byla označena jako užitečná

O tom, že vztahy mezi Jiřím Sovákem a jeho synem Jiřím Schmitzerem nebyly vůbec ideální, se dobře vědělo. „Jirka nemohl svému otci odpustit, že odešel od jeho mámy,“ vysvětluje začátek napjatých vztahů jeden z rodinných přátel.

Ty se ještě vyhrotily v roce 1976, kdy Schmitzer v opilosti způsobil dopravní nehodu, při které zemřel chodec. Syna slavného herce tehdy odsoudili na tři roky odnětí svobody a jeho otec se ho kvůli tomu v podstatě zřekl. „Jirka měl pocit, že v době, kdy potřeboval nejvíc podporu své rodiny, se k němu táta otočil zády. A ta hořkost v něm zůstala, takže když pak jeho táta umřel, Jirka mu ani nešel na pohřeb,“ dodává rodinný kamarád.

Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-rozhadali-sovak-se-synem-schmitzrem

Upravil/a: marci1

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Elk Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
štamgast

Tak tohle jsem ani nevěděl. Chtěl bych teda vidět jak spolu natáčeli Chalupáře nebo Marečka, to muselo být dusno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Já jsem si myslela,že to bylo proto,že pan Sovák starší užíval v jisté době českou variantu svého příjmení.A ono je to jinak,dobrá otázka…

0 Nominace Nahlásit