bolak

Proč se říká žabomyší války?

Voni se žáby a myšmama nějak nemusej nebo jak? A je lepší bejt žába nebo myš?

Nejlepší odpověď
quentos

viz starší odkaz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-jsou-zabomysi-valky-obcas-se-i-tady-vyskytuji?podobna=1

Další odpovědi
anonym

Je to válka o hlouposti která by se nemusela konat

briketka10

i tady se vedou, jako, kdo komu co smazal a že „někomu“ zmizelo 1000 bodů to by muselo zmizet 1000 otázek, nebo odpovědí, já to považuji za nepochopitelné..
apod. takové ty různé diskuze o ničem bla bla bla to znáš, nebo ne ??

bolak

toho sem si tu nikdy nevšim

:)) :D