Avatar uživatele
Michal Kole

Proč se říká: „Sportem k trvalé invaliditě“? Jak se dá zranit při plavání(napadá mě zablokování zad, natažení svalu)?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3885 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Zdraví si můžeš pošlodit třeba i při topení, když tě zachrání. A nebo uklouzneš na mokré podlaze u bazénu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Při plavání se sem tam i někdo utopí , nebo mu žralok ukousne ruku .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Při plavání jsem se ještě nezranil,neplavu zase tak často.Ale před měsícem jsem si po třímetrovém letu přes řidítka kola zlomil klíční kost a narazil žebra,takže sportování jistě zdravé je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ponovotny

V rámci plavání můžeš občas přijít k různým říznutím, někdy se dá poranit při obrátkách, nebo při dosahávání,jsou běžné různé křeče, které jsou způsobené plaváním, jsou běžné problémy s podrážděním očí z chlorované vody a v rámci plavání se občas stávají úrazy, při uklouznutí mimo bazén. Prostě je toho dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

Já jsem si na přehradě rozřezala nohu o střep co ležel na dně. To mi bylo asi 10 let, jizvička je vidět z blízka dodnes.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

zamysli se nad svou otázkou a určitě tě napadne odpověď. člověk se schopen se zabít čímkoliv. zamysli se nad jakýmkoliv sportem a představ si, že momentálně děláš ten sport a zkus přemýšlet, co by tě mohlo ohrozit při vykonávání toho sportu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andre5000

Při sportování nejde ani tak o zranění, jako o předčasné opotřebení např. kloubů. Podle sport. lékařů mají vrcholoví sportovci opotřebené klouby jako kdyby jim bylo 70 let.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

zzzzz: zkusím mluvit za všechny – jenom bych chtěl říct, že jak michal, tak i já a všichni ostatní bychom ti rádi zblízka pofoukali tu jizvičku, aby se to zahojilo

před 3884 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek