annas

Proč se říká pyramidální hloupost?

Co to znamená?

Nejlepší odpověď
rynek878

„A proč se říká pyramidální hloupost?“ Uznejte sami: mělo smysl, aby pro jediného faraóna stavělo hrobku sto tisíc lidí dvacet let?

Další odpovědi
hanulka11

já bych si troufla říct

vrcholná hloupost

panenka

Pyramidální hloupost
= neuvěřitelná, neskutečná veliká, "do nebes sahající hloupost

Zdroj: http://www.zsstmes­to.cz/new/?mo­dule=articles&fun­c=view&ptid=1&ca­tid=239

Mili @

nebetyčná, obrovská…

anonym

Obdoba – je blbej jak elektrárna Temelín.

vagra

Pyramida je tam samozřejmě jako symbol velikosti.
Zvýrazňuje velikost hlouposti,zejména ve spojení s lidmi,nebo jejich činností.
Myslím si,že žádný jiný tvor pyramidální hlouposti nedělá.