stryda

Proc se rika presidentu KLAUSOVI KIKINA

Jak k tomu prisel

Nejlepší odpověď
anonym

Nevím.Nezajímá mě to.Já se za našeho pana prezidenta občas stydím z úplně jiných důvodů…:D

Další odpovědi
Ar

http://www.you­tube.com/watch?v=jQjZn-Jw2Q8

arygnoc

Eva Holubová v TV Z1:
„…celá Praha mluví o tom, že Václav Klaus je homosexuál, už léta – třeba je, třeba není, mě to vůbec nevadí, já mám homosexuály ráda – že se mu říkalo Kikina, to ne, to je tabu, to se nenapíše, z toho se sranda nedělá, na to se prostě nesmí sáhnout,…“