el@

proč se říká nedělej zagorku?

Nejlepší odpověď
kost

Podle mě nedělej zagorku znamená-nedělej fóry nebo nebuď srab něco v tom smyslu

Další odpovědi
fcoop

Váhat, nemoci se rozhodnout; ve tvaru “nedělej Zagorku”, popřípadě “nedělej Dášu” se používá jako výzva k nějaké akci či činnosti.

hanulka11

to se říká určitě těm co mluví zdrobněle a používají takové ty názvíčky a kudrdlinčičky .....tak ona mluví