BEAES

Proč se říká něčemu co je neurčité a nevíme to, že je to ve hvězdách?

Nejlepší odpověď
anonym

je to právě proto že nikdo neví co je ve hvězdách,pro nás jen malinkatá část vesmíru o které víme jen zlomek toho co skrývá

Další odpovědi
dagmarka111

Protože nevíme co to je a také nevíme co je ve hvězdách,tak asi proto.

quentos

nejspíš kvůli tomu, že se podle hvězd předpovídá budoucnost – viz astrologie apod.

poa.li

Je to vzdálené a těžko jistotně zjistitelné..

anonym

Souvisí to s Astrologií – hvězdopravectvím …
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/As­trologie

hanulka11

jo to kdybych věděla co je ve hvězdách tak bych ti na to odpověděla