Ametyst

Proč se říká “maká jako barevnej,” když to dávno neplatí?

Nejlepší odpověď
Filip84

Já to neříkám. Já říkám „maká, jak negr na plantáži“ nebo „maká, jak šeřikový negr“ (z „šeříkový negr dá nám plášť“ z Chrustaljove, vůz! /1998/).

Další odpovědi
aliendrone

Ale Šmoulinko, ono to STÁLE PLATÍ, jen s mírnou úpravou. Vypadly ti z toho 4 slova, správné znění je „sprintem maká pro sociální dávky jak barevnej“. :D :D :D

Uznej, že je to celkem dlouhé rčení a mnozí lidé rádi stručnost jednak, druhak (a to HLAVNĚ!) NEMAJÍ ČAS mlít pantem, bo někdo na ty jejich soc. dávky MUSÍ VYDĚLAT. ;) :)

Ametyst

Aliendrone: 🙂 Přebývá ti tam jedno slovo: “jako”. 🙂 Ne jako, ale doopravdy.:-))) V tom jediném jsou děsně přizpůsobiví.