abab

Proč se říká „dát mu kvinde“ ?

Nejlepší odpověď
annas

Vyerpávající odpověď najdete v odkazu. Otázku jsem položila.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dali-jste-nekomu-kvinde-nebo-je-dostali-odkud-se-tato-fraze-dostala-do-cestiny
Doplňuji:
Oprava – xyčerpávající.

Další odpovědi
Pájo

Kvindle = odmítnutí, rozchod.

Více též na:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dali-jste-nekomu-kvinde-nebo-je-dostali-odkud-se-tato-fraze-dostala-do-cestiny
Doplňuji:
Kerberus, tvou vyčerpávájící odpověď právě cituji.

anonym

K. dneska nema svuj den. ! 🙂 Prominte , nemyslim to zle. Naopak . Cizi nestesti vzdy potesi. 🙂 Chechtam se tu " jako " blazen.
🙂

  • iv-

anonym

Vzdyt nejde o zivot .. je to jen takova mila blbustka , ktera nas alespon pobavi. ! Kez by bylo vice takovych preklepu. :-p 🙂

  • iv-

Kerberus

Iv, máte pravdu, moje nepozornost je do nebe volající. Ach, jo … jenže už nemohu vpředu opravit …

Alespoň tady, omlouvám se za první překlep i za to, že jsem udělala druhý překlep …

Kerberus

Co mě ještě dnes čeká …

Andělé

Kerberus 🙂,prominte,ale mě to také rozchechtalo 😁,samozrejmě nic ve zlém,ale také se ráda pobavím jako -iv-…:-D)

Kerberus

Andělé, když prý má někdo smůlu, pokouše ho i slimák. To se stalo mně…
Mistr tesař se tentokrát nešťastně utnul, ale pozdě bycha honiti …

Ještě že to obě berete s nadhledem!!!