Tabea

Proč se řeší stále výsledky voleb v USA, když je už vítěz jasný a nedá se to už nijak zvrátit?

Nejlepší odpověď
Kepler

Taky tomu nějak nerozumím, dokonce se jedná o druhém pokusu o impeachment, který pravděpodobně znovu neprojde. Zřejmě Trump a jeho republikáni stále předhazují různé zpochybňují argumenty, kterými se vláda musí zabývat.

Další odpovědi
aliendrone

Lidi MUSÍŠ nějak zabavit/zaměstnat (i kdyby to měla být úplná hovadina), jinak začnou ZLOBIT! (když si „zábavu najdou sami“) ;) :D :D

elkon

Hlavně nevím, proč to stále někdo řeší u nás. My jsme z celosvětového hlediska tak zanedbatelná země, že nám to může být jedno.

Drap

Já to neřeším, Řeší to pouze demokraté v USA. A to jen proto, aby současný prezident se nemohl uchytit nikde jinde ve vysoké politice a v dalším období kandidovat. Trump má stále velkou podporu, což naše media silně zlehčují. Už třeba jenom proto, že nazačal žádnou novou válku. Kolik bývalých prezidentů to zvládlo?

Pepa25

Protože se s tím někteří odmítají smířit a poražený už od voleb šíří teorie, že ve skutečnosti vyhrál. Problém je také v jejich systému, kdy je poměrně dlouhý čas mezi volbami a nástupem do funkce – po mělo smysl v době, kdy se dopravovalo dostavníky, ale ne dnes.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

alien: nejlepší by byla hra „Zastřel si svého prezidenta“. Ta je v USA velmi populární!