Michal Kole

Proč se pytle na odpad vyrábí tak tenoučké že jej protrhne i sáček od instantní polévky a uděláte na chodbě skládku ?

Nejlepší odpověď
Deli

Vyrábí se i silnější, ale jsou dražší.

Další odpovědi
autacek

Ty tenké se tak vyrábí, aby byly 100% rozložitelné. Bohužel se občas rozloží o trochu dřív ;)

marci1

Protože jsou levnější. Kupuji si ty silnější. Pokud mám náhodou jen ty tenké, tak si dávám do koše dva.

bolak

Tak nežer Vitanu a kupuj ty čínský, to sou oblý kvádry nudlí. A v obchoďáku je najdeš hned, protože smrděj jako sandály z tržnice.

iceT

Sáček musíš skrčit tak,aby ty ostré hrany neměl,pak ti vydrží i odpadní sáček.

Bedy

Řešení – nejíst instantní polívky, protože nejsou zdravé (jsou přesolené, často plné glutamátů a konzervantů) a kupovat trošku dražší sáčky. Ty nejlevnější opravdu nic nevydrží.

elektrikář

U těch slaboučkých sáčků se počítá s tím že jej bude držet nádoba, sáček je v ní jen jako vložka aby se odpad nepřilepil na nádobu.. Není to určeno na přepravu odpadu.
Musíš to chodit vysypávat i z košem.