emamamisu

proč se psanci nejčastěji usidlují v Jižní Americe?

viz např. nacističtí zločinci, Julian Assange, daňový podvodníci, členové organizovaného zločinu atd.

Nejlepší odpověď
Pombo

nacističtí zločinci se usazovali v Jižní Americe (Argentina) hlavně proto, že tamní vláda byla fašistická a Německu nakloněná. Daňový podvodníci se usazují tam, kde jsou pro ně nejlepší podmínky tzv. daňové ráje. Z pravidla jsou to malé země, které tímto chtějí přilákat zahraniční kapitál. Organizovaný zločin může souviset s tamním rozvinutým drogovým průmyslem (Mexiko)