Proč se prodávají vozíky za kolo, když porušují zákon?

Nejlepší odpověď
tom004

Protože,peníze,a kšeft,žádné zákony,nemůžou zastavit.

Další odpovědi
hanulka11

protože už je vyrobili, tak je musej prodat, ne
to je přeci normálka

Berušinka

Nechápu ten zákon – teďka to bylo v TV na primě – pán ukazoval, že je to bezpečně – v rámci možností. Myslím, že je to pro ty děti lepší než být přímo na tom kole u rodiče. Kolo spadne a natlučou si oba, takle v tom vozíku je děcko chráněné, kolo sice spadne, ale je to udělané tak, že vozík pořád „stojí“ … ale vůbec mě nepřekvapuje, že takový zákon máme – u nás 99,9% zákonů stojí za ho*no =D Tak asi tak.

led

Podobnú otázku som mala pred 2 dňami:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/detske-privesne-voziky-za-bicykel
nechápala som túto europsku originalitu.
Je to bezpečnejšie než sedačka vpredu. (syn, keď bol ešte malý mi raz strčil nohu do predného kolesa a pekne sme preleteli, chvalabohu bez úrazu.