dgfdgf

Proč se prodává jenom tabák Jaavanse, a ne už rovnou ubalený cigarety Javaanse?

Nejlepší odpověď
briketka10

To Ti neřeknu. Aspoň ušetříš a jen přiložíš ruce k dílu.
Prodává se tabák i Start, West, ale tenhle Jaavanse
je ten nejlepší dřív jsem si kupovala Samson Mild a
Turner papírky už dávno nebalím, ale u nás jeden
kluk v hospodě jo právě Jaavanse občas měníme :)

Doplňuji :

TOBACCO CAOMPANYJAVAANSE JONGENS k nám
dováží cigarety, ale nejmenují Jaavanse, dále rolovaný

tabák do cigaret, dýmek a další zboží.

JAVAANSE JONGENS – Trademark, owner TURMAC TOBACCO COMPANY B.V.
Kurzy » Business » Trademarks » TURMAC TOBACCO COMPANY B.V.
Moner | ISIN database | Weather forecast

Login
Sunday, September 13, 2015 3:54:56
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather
Trademark info fields

Status Zapsaná
Type Obrazová
Nice Classification
Cigarety; Tabák; Vlastnoručně rolovaný tabák; Dýmkový tabák; Tabákové výrobky; Zapalovače; Zápalky; Potřeby pro kuřáky.

Cigarettes; Tabac; Tabac pour rouler ses cigarettes; Tabac à pipe; Produits du tabac; Briquets; Allumettes; Articles pour fumeurs.

Cigarettes; tobacco; roll your own tobacco; pipe tobacco; tobacco products; lighters; matches; smokers' articles
JAVAANSE JONGENS, Info about trademak list

This trademark JAVAANSE JONGENS list was get from Czech Industrial Property Office. You can find the original of the mark list at the www.upv.cz page: Česká verze and English version

There is 5 trademarks of text JAVAANSE JONGENS, 4 registerred.

celý text : http://tm.kur­zy.cz/turmac-tobacco-company-bv/javaanse-jongens-pz11770286o.htm

Financial catalog
Trademarks ▼

Czech regions
Law

Taxes, fiscal statements

Copyright © 2000 – 2015

Další odpovědi
anonym

Jaavanse je dost drahej,to by ty cíga byly moc drahý.
Balíček Jaavanse stojí 185–190kč .zkus se zeptat přímo u nich na stránkách.
http://www.ta­bakshop.cz/r26-kontakty

briketka10

Omlouvám se, že jsem v doplnění nevymazala ten konec
a mám to roztáhlé, ale chybička se někdy vloudí každému.
Ještě jsem našla jednu pěknou diskuzi o Tabáku Javaanse
http://grower­.cz/pestovani/ma­rihuana/tema/t-21387-p-2.html

briketka10

Omlouvám se, že jsem v doplnění nevymazala ten konec
a mám to roztáhlé, ale chybička se někdy vloudí každému.
Ještě jsem našla jednu pěknou diskuzi o Tabáku Javaanse
http://grower­.cz/pestovani/ma­rihuana/tema/t-21387-p-2.html

mojitek

super Briketko.A jak se jmenují ty cíga od Javaanse?%Ze bych si je k narozkám pak oupil jako dárek 🙂