Damiana

Proč se při změně počasí „ozývají“ staré zlomeniny?

Venku se nádherně a můj loket, zlomený před třemi lety mě nepěkně pobolíval.
Kamarádka mi teď říkala, že i jí se „ozvaly“ čtyři (!) staré zlomeniny – bohužel ji bolí skoro celé tělo.
Proč má změna počasí takový vliv na staré úrazy?

Nejlepší odpověď
www

Asi jsi meteosenzitivní, tvůj (její) organizmus to zkrátka pozná. 😉
Mám také staré zlomeniny, ale nic, já nejsem 😁
Zkus to slovo vyhledat, něco jistě najdeš, možná jiní. Mně ten mobil nic neusnadní, dořiti ☹

Zdroj: www.ahaonline­.cz/clanek/mu­site-vedet/47557/prislo-ochlazeni-o-10-c-je-nam-zle-a-dalsi-zmena-prijde-za-tyden.html

Další odpovědi
Reuef

nejspis kvuli zmene atmosferickyho tlaku…

Damiana

To WWW: Meteosenzitivita zní zajímavě, rozhodně lépe, než: No tak jsme asi rosničky nebo co – jak jsme se „diagnostikovaly“ s kamarádkou. 🙂
Mě naštěstí „jen“ píchne, ale ona mívá při změnách počasí i migrény a závratě. Díky za informaci. 🙂