Koněv

Proč se při popravě zastřelením dávají za odsouzeného matrace?

Nejlepší odpověď
setapouch

Pro minimalizaci rizika odražení střel.

Další odpovědi
lexx

aby padal do měkkého

zjentek

to jsou zas nějaký kontroverzní kontrakty a politický machinace ..bůh ví, jak proběhlo to výběrový řízení s výrobcem potřeb ke spaní ;q

anonym

To aby nestříkala krev na zeď. Kdo to má pořád malovat!

led

Je to veľmi jednoduché, spackanú popravu nemožno opakovať (odsúdený má nárok na milosť) to platí vo väčšine civilizovaných štátov.
A teraz priamo k otázke:
Ak sa náhodou stane, že nik zo strelcov smrteľne nezasiahne odsúdeného, madrac zabráni spôsobenie jeho smrti odrazenou guľkou.

gecco

Hele, Zjentku, že ty ve volným čase vyrábíš neprůstřelný matrace??
😉