Proč se při každém vytažení baterky z mobilu a následném vložení zpět změní čas a někdy i datum? Lze tomu zabránit?

Baterku vydělávám, abych se dostal k paměťové kartě. Jinak to u mého mobilu bohužel nejde.

Nejlepší odpověď
Edison

A proč se potřebuješ dostávat k paměťové kartě? Není vidět karta při připojení mobilu k PC? Jinak je to vcelku normální, po přihlášení do sítě by se měl čas nastavit na aktuální podle sítě. Zkontroluj nastavení v mobilu.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no, u mýho to nedělá,asi je holt chytřejší než já, a ví, že by mně to štvalo … nenapadlo tě, že bez šťávy se hodiny holt vynulujou ???, ale určitě nepůjdou, tudíž je potřeba vše opravit …

Johnnisek

Je to tím, že „nečekaně“ odpojíš součástky telefonu od el. Zdroje. Nevím, zda ho před tím vypneš, ale může to být tím.