mosoj

Proč se přestáváme bát slova „válka“ ?

A začínáme být idioty kterým se na Zemi přestává líbit.

Nejlepší odpověď
Photoguy

Já jsem válku nezažil, tudíš se jí tolik nebojím. Znám ji jenom z vypravění.

Že se nám přestává líbit – chceme vědět všechno, umět všechno a především mýt nade vším moc

Další odpovědi
Beer4Real

Páč se jí stejně nevyhnem, tak proč se toho bát.

marci1

Protože přestáváme myslet. Nechceme slyšet andělský zpěv shora a vidět krásu a klid kolem sebe. ☹

Kdyby mí vojáci začali přemýšlet, nezůstal by u vojska ani jediný.
Autor: Fridrich II. Veliký

Každá válka končí jednáním. Proč nevyjednávat dřív než začne?
Autor: Džavaharlár Nehrú

Pokud neukončíme války, války ukončí nás.
Autor: H. G. Wells

zjentek

protože když se nějakýmu systému, kterej pro benefity schvaluješ, podaří dokonale tě těmito bonusy otupit, tak pak už je ti všechno jedno :o

lota

To by mě zajímalo. Osobně se bojím.