dust8

Proč se přestaly vyrábět luxusní reproduktory v poměru cena-výkon a to konkrétně Logitech Inspire A60?

Nejsou bohužel vůbec nikde k sehnání.

Odpovědi
Edison

Jistě existuje nějaká ta náhrada… Koukni na jejich stránky, nejlépe globální, ne jen české. Ale ujasni si pojem „luxus“.

Luxusní repro:

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?lr=lan­g_cs&newwindow=1&tbs=lr­:lang_1cs&sxsrf=­ACYBGNTcgmUrXze­i65pym6Gfsfsu­iVJvbw:1574427­084281&q=nejdra%C5%BE%C5­%A1%C3%AD+repro­duktory&sa=X&ved=­2ahUKEwj4gNX47f3lAh­XxQkEAHf6KAGIQ7xY­oAHoECGYQKg&biw=1280&­bih=716

Kepler

Jsou to jen taková šeptátka pro základní ozvučení PC a NTB, jejichž cena je odpovídající. Existuje hafo repráčků v podobné ceně. Každý typ se v rámci inovace jednou přestane vyrábět. http://esam.cz/in­spire-a60-pc-repro-2-0-cerne-creative

anonym

co je na tom předraženém plasťáku luxusního ? Hrajou mnohem hůř a mají mnohem slabší zvuk než Genius SP-HF1250B za nižší cenu. Pokud se přestaly vyrábět nedivím se, kdo by měl zájem o 2×5W za skoro tisíc korun, ten poměr cena/výkon je naopak mizerný.