Xanada

Proč se prádlo při praní nezabarví?

Při praní různobarevného oblečení,které pouští barvu se nyní mohou vkládat do pračky papírky,které vsáknou tuto barvu a prádlo červené modré,.....zůstane neobarvené.Na jakém principu to funguje?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Slyším poprvé, ale je to ZAJÍMAVÉ, pošli odkaz PLS! A především – jak moc to DOOPRAVDY funguje? Díky! (Žeby konec třídění prádla? Moc tomu nevěřím [bílá košile se zapere snad už když se na ní zamračím], ale byla by to bomba!)

Další odpovědi
Mc Merkurion

… nesmíš věřit všemu, co ti tvrděj, když něco prodávaj …

Xanada

Ale ono to funguje ,někdy je papírek modry ,jindy červený ale prádlo není zabarvené.