Avatar uživatele
Nerevarin

Proč se počítač nechce uspat?

Když ho dám uspat, tak se po deseti minutách probudí. Pokud nastavím aby se uspal sám třeba po hodině nečinnosti, tak se sice uspí, ale opět se občas po několika minutách probudí. V nabídce start jsem měl trvale nastaveno „režim spánku“, ale nyní tam automaticky svítí „vypnout“ a je tam ikonka „nainstaluje aktualizace a vypne počítač“. Jenomže žádné aktualizace nejsou k dispozici. Zkoušel jsem ho tedy „vypnout“ s tím, že se nainstalují aktualizace a pak to zmizí, ale nic se nestalo. Ani Windows update nehlásí žádné dostupné aktualizace, kromě dobrovolné možnosti aktualizovat na Win 10. Mám Windows 7 Home 32bit.
Díky za odpovědi.

Zajímavá 0 před 2949 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Počítač se probouzí protože čeká na to že jej aktualizuješ na Windows 10 on se nemůže dočkat aktualizace a ty to nechápeš!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

a probouzí se vám pohybem myši nebo kliknutím ? Pokud pohybem, tak myš občas sama zasnímá a počítač se potom probudí ..............

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

Zkuste se podívat hned po startu/restartu PC do BIOSu (třeba klávesa Del, F2..) a do power management nebo podobné. A vypnout (disable) probuzení vším možný jako je modem, myš apod. Nebo těsně po startu PC zjistěte typ a verzi biosu a dejte to do google s heslem: enter bios resume suspend.
také zkusit odpojit periferie zda to problém vyřeší

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Napřed si udělej aktualizace, restartuj to a pak to teprve zkoušej.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kramer60

já mám jiný problém, ve Windows 10 přestal fungovat volant od Logitechu, tak jsem z jejich stránek stáhl nový ovladač pro desítky a funguje jak volant tak režim spánku PC, ale jen do prvního restartu. Pak už funguje jen volant, ale PC neusne. Jakmile volant odpojím, spánek funguje.

před 1180 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lukáš Rusek

Já mám takovej výbornej nápad jeden zajdi si k počítačovému expertovi ten ti určitě poradí :)

před 2948 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek