Proč se,po kliknutí na odkaz neotevře nové okno ?

Nejlepší odpověď
led

1 – nefunkčný odkaz (môže byť medzera v texte odkazu (bežné pri zalamovaní odkazu na tejto stránke)medzera – prázdny znak v internetovej adrese nie je povolený)
2 – nie je povolený javascript (aspoň dočasne

Další odpovědi
Alesh

Jak říká ledík … jen doplním/upřesním:
Chyba v odkazu nové okno otevře, ale stránka se nenačte. Pak je i varianta opačná, že (povolený) Javascript otevření odkazu (nového okna) blokuje. Taky se může jednat o (dočasnou) chybu prohlížeče, chce to zkusit vystoupit/nastoupit (zavřít a znovu otevřít prohlížeč).