Dismas

Proč se pizza, jež mražená jest, péci nemá v troubě mikrovlnné?

Nejlepší odpověď
gecco

Neboť jest evidentno, že pizza má býti upečena, nikoli však uvařena…
😉
A mikrowellka vaří, nepeče…
😉

Další odpovědi
pucipuci

Přijde na to, jaký jste gurmán a jaký máte hlad. Já dávám přednost gumovější pizze z mikrovlnky za 6 minut před krupavější, v troubě pečenou za 20 minut.

zjentek

Gecco, abych to zachápal i já, tak už stačí vysvětlit jen to, proč je to trouba a ne mikrovlnný vařič.

gecco

Zjentku – kdyby každej trouba pekl…
😉
Trouba se tomu – pravděpodobně, říká proto, že jde o uzavřenou ´krabici´ (aby se mikrovlny nerozutekly), čím toto zařízení evokuje troubu…

Dismas

Jak se mikrovlny rozutécti mohou, když Bůh nohami je neobdařil?

quentos

nohama ;{)> nohami je je pouze 7. p. mn. č. od neživých noh…

zjentek

aha, evokuje ;)))

gecco

😉

zjentek

;)))