Michal Kole

Proč se otázky mažou, proč se nedá autorovi možnost jej upravit, aby nebyla otázka tak „pobuřující“ pro někoho ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

než otázku vložíš měl by sis rozmyslet co píšeš , pak se nemusíš rozčilovat

Další odpovědi
iceT

Ony některé ty dotazy ani tak nejsou pobuřující,jako je pro „kohosi“ pobuřující sám autor otázky.....a to se pak nestačím divit,že než na něco odpovím,tak otázka je v tahu.