arygnoc

Proč se otázky automaticky uzavírají?

Chápu, že je to snaha o omezení příspěvků, ale přece jen, některé jsou aktuální stále a nemuseli by se zamykat.

Spíš bych zamykal „mrtvé otázka“, bez odezvy řekněmě měsíc.
Ale za to, že má některá otázka odezvu (odpovědi s palcama a pod), ji zamknout?
Doplňuji:
viz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-to-znamena-uzamcena-otazka-a-proc-se-objevuje-jen-obcas

Odpovědi
anonym

dle mého tak ji dokážou zamknout jen autoři, ne?

Tombik

Když si vkladatel otázky vybere nejlepší odpověď a nechce/nepotřebuje další, tak udělí té nejlepší dva palce a otázka se uzamkne.