Michal Kole

Proč se novináři při rozhovorech neptají celebtrit na jejich plavecké dovednosti ?

Odpovědi
anonym

Michale, už jednou jsem Ti odpovídala na tuto otázku, abys nejdřív vystudoval žurnalistiku, že potom tomu budeš rozumět.
Někdo ji smazal. Nechceš se zamyslet nad důvodem, proč Ti někdo otázky maže?

01Ricco

Protože nezažili ústavní léčbu v PL Dobřany.

Zzzuzana

Protože to nikoho nezajímá.

Rocker

Možná někteří jakobynovináři,tře­ba z blesku apod.se občas někoho na něco podobného zeptají.Jinak normální novináři se třeba zpěváka ptají na hudbu,ne na plavání,večír­ky,milenky apod.

bolak

Mně to teda taky nezajímá, ale mazat by se to nemělo. Jen to sem vkládej dál, ať má mazal co dělat. Ono čím víc tady takovejhle otázek bude, tím víc toho mazala, toho nemocného člověka, zaměstnáme…

Nejlepší na tom je, že on si myslí že dělá týhle poradně nějakou službu, ale místo toho on je ten kdo ji ničí nejvíc…

briketka10

víš bolaku začíná se to šířit jak invaze klíšťat po republice !!
http://www.you­tube.com/watch?v=xDSwXsK­hOMo&feature=re­lated

bolak

:)