ptáč

Proč se nové brambory z Čech vaří přes půl hodiny?

Zn. Tesco
Za tu dobu bych se kroutil hlady v křečích. Pak se není co divit v restauracích, že se čeká na jídlo tak dlouho.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Tesco a jiné super hyper mega velké obchody kupují tu nejlevnější odrůdu v nejhorší kvalitě:-(((

Proto je vaříš půl hodiny, jsou buď nedovařené, nebo rozvařené, chuťově odporné a nedají se osolit:-(((

Brambory na léto si pěstujeme, ty na zimu, na uskladnění kupujeme přímo od sedláka, za polovinu ceny oproti super/hyper a s výbornou chutí 🙂

Další odpovědi
flodur

Protože to nejsou brambory ale umělá hmota,přece ne )))

kavac

V supermarketech jsou nejhorší brambory z Polska. Bez chuti, brzo se kazí a navíc jsou drahé. Doporučuji kupovat jen od soukromníků na trhu.

briketka10

no a když nemáš soukromníka,
kde kupovat jinde jen v tom HP :(
ty hnusný ??