tony2412

Proč se notebook při připojení ke zdroji asi po 10 minutách zasekne?

Mám nový asi měsíc notebook UMAX VISIONBOOK 13WA PRO, pokud je připojen ke zdroji tak se asi po deseti minutách zasekne, dosud fungoval bez problémů, bez připojení ke zdroji funguje v pohodě, má to nějakou logiku nebo je to závada a mám ho reklamovat? Nevyznám se v tom…

Odpovědi
Hlada

Rozhodně reklamovat. Nejspíš půjde o vadu zdroje. Izolace, filtrace napětí. Jestliže je v záruce, nemá smysl pátrat po příčině.