bolak

Proč se nevyrábí zelenina, která chutná jako čokoláda?

Genetičtí inženýři pěstujou lidský ucha na myších a dělaj fosforeskující čuníky, tak proč neupravěj třeba zeleninu, (když pořád všude slyším jak sme obézní, že žerem nezdravě a jaký máme srdeční choroby) aby chutnala jako čokoláda? To přece nemůže bejt tak těžký ne?

Nejlepší odpověď
Drap

Jo, a pěstitelé kakaa by byli bez práce. Osobně bych se raději přimlouval za zeleninu a brambory s chutí bůčku.

Další odpovědi
Lukasy

Rajčata maji taky geny z ryb a nechotnaji po rybě.
Tak si tu zeleninu namoč o čokolády a budeš na tom lip než kdybys jedla jen čokoládu a pokud budeš jist kvalitni z kakaa tak z ni ani moc neztloustneš.

bolak

Drap: a kakao by zase mohlo chutnat jako svíčková