Proč se nevymyslí účinnější způsob ochrany dat než smlouva o mlčenlivosti ?

Pokud někomu o něco jde tak toho úředníkovi případnou pokutu „proplatí“ a třeba mu poskytne i právní servis pro případnou žalobu.

Existuje něco, aby člověk zapomněl a pak si vzpomněl ?

Zapomene, když odejde z pracoviště a vzpomene si, když ráno příjde.

Odpovědi
terry

Máš nějaký návrh?
Něco, co 100% funguje?

KdoSiOdJinud

Kdyby něco takého bylo, nebylo by to zasahování do lidských práv a svobod? :)

Je jednoduší dát člověku podmínku a když ji poruší, tak mu vysosat ze života všechno… Alespoň tak hodně současných firem přemýšlí :)