Proč se neudělá ples v bazénu ? Šlo by tancovat při šlapání vody v bazénu o hloubce 3 m ?

Nejlepší odpověď
barnajka

Když slíbíš, že mi pak budeš dělat doprovod..v up­nutých tanga plavečkách a motýlkem na krku.. tak já ti ten ples normálně uspořádám. Čestný slovo, že jo! :D

A hned si taky zamlouvám první taneček, tak ne abys mi pak frnknul s ňákou Pamelou Andersonovic, jasný?
Šmudla jedna vodbarvená… :P

PS: Odstřelí už toho Michala někdo, nebo to mám udělat já? :D

Další odpovědi
Drap

Nic ti nebrání v tom, aby jsi ho usořádal.Zisk můžeš potom věnovat třeba a výstavbu nového bazénu, a nebo na výcvik budoucích plavkyň

led

Prečo otázka „Šlo by tancovat při šlapání vody …“, veď šlapanie vody je rytmický vláčny pohyb nôh a rúk plavca vo zvislej polohe – je to vlastne vodný tanec. Ak pri tom hrá aj pekná hudba, možte tancovať rôzne variácie.
Plesať možno všade, len teraz – bazén len tanečný parket? Alebo…
celý „Ples v bazéne“, nápoje a jedlo na plavákoch, šampus v záchrannom kruhu, bójkami ohradený tanečný priestor.
Ale prosím, záchrana z „baywatch“ určite nie je potrebná. Taký „Ples v Opere“, heč, to majú všade… ale „Ples v bazéne“…

Doplňuji:
Ad Barnajka k PS,
radšej si zaspievajte: Nech brouka žít