ahold

Proč se nespustí na PC karetní hra Microsoft solitaire collection?

Po nějakých aktualizacích můj PC přestal spolupracovat­.V servisu ho vrátili do továrního nastavení. Později nainstalovali zpět Windows 8.1.Ale moje milované karty nejdou. Krok 1-klik na dlaždici, objeví se nápis Microsoft solitaire collection, další objeví se karty jako původně a nakonec spadne na lištu. Nespustí se.

Odpovědi
anonym

Proč nefunguje produkt microsoftu netuším k tomu nemám dost informací, ale když klepneš na odkaz https://www.so­litaire-web-app.com/ určitě se stejná hra spustí hned a bez problému.

autacek

Protože v pracovní době máš především pracovat a ne hrát Solitaire.

ahold

Auťáčku, jsem už věkem mimo pracovní povinnost. Co mi poradíš teď?

autacek

Podívat se do spuštěných procesů, ukončit a zkusit znovu. Případně celý restart PC. Také to můžeš zkusit přeinstalovat.. Jinak ti jistě ještě lépe odpoví zdejší machr na PC, Ge0rge :)

anonym

… pokusím se, nejsem si ale jist zda si mám vážit toho, že jsem zrovna v tobě získal tak zapáleného promotéra (a nezapomeň se jako obvykle hned v další otázce zeptat co je „promotér“)