bolak

Proč se nesmělo ve slovenské kabině vyslovit jméno Miroslav Šatan?

Při zápase Česka proti Slovákům to říkal myslím Záruba nebo kdo, že se to nesmí, to je nějaký nový hokejový pravidlo nebo o co šlo?

Nejlepší odpověď
Human

Zrejme preto, že mal nejaký spor s trénerom Vujtekom a ten ho nenominoval na olympiádu, čo väčšinu Slovákov prekvapilo a niektorých aj nahnevalo :D