ten který je

Proč se nepostupuje stejně při ochraně hranic?

Proč se nepostupuje stejně při ochraně hranic na Balkáně tak jako tomu bylo v případě mezi Běloruskem a Polskem?Že by dvojí metr v případě nelegální masové migrace?Ta balkánská je mnohem větší a ticho po pěšině.Žádné odsouzení Turecka.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Jistě, dvojí metr navíc bije do očí, když Turecko, člen NATO, vyvolá konflikt s Řeckem, dalším členem NATO. O tom je také ticho po pěšině. V Turecku tiká časovaná bomba v podobě 5 milionů ilegálních migrantů, ťěšících se na západní sociální dávky.