zjentek

Existují důvody, proč se neožrat?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, např. poopiční následky jako bolesti hlavy, žaludek na vodě, celková neschopnost normálně fungovat, natož pracovat minimálně celý následující den. Ale málokdo si to uvědomí předem.

Další odpovědi
gecco

Existuje spousta takových důvodů…
😉
Třeba řidičák…
😉
Z těch důležitějších mne napadá ještě zdraví – játra si taky ráda odpočinou…
😉

anonym

tenhle druh zábavy neprovozuji z jednoho důvodu. čím jsem starší, tím déle mi trvá dostat se do normálního funkčního stavu a ten už je dnes tak 4 dny po totálním zdunění. potřebuji být ve střehu a s čistou hlavou. nezodpovědnost je znakem mladších a poslední dobou čím dál víc.

marci1

Nebude Ti špatně, více toho stihneš, zhubneš, nebudeš mít okno, budeš vědět více než ostatní, nebudeš páchnout alkoholem, můžeš řídit, ušetříš, lépe a více budeš spát. 🙂
Dej si skleničku vína, pivo, ale na „ožrání“ zapomeň. Šetři si játra, slinivku, ledviny, střeva, srdce, plíce atd. …

VeRe1983

Zásadní důvod je následující ráno. Právě kvůli tomu naprosto nechlastám. Nechápu tenhle masochismus, vyměnit chvilkové opojení za hodiny hnusného pocitu při střízlivění. Ještě navíc za tohle platit? Nejsem padlý na hlavu.

anonym

Ano, nerad bych ožralý viděl Jugara dvakrát!
´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
Jugare, jak dlouho tu oxiduješ, že ještě nevíš, že tady je povinný otazník, nikoliv velké počáteční písmeno?!

lexx

jo, jeden ale podstatný: chronicky prázdná šrajtofel

ivzez

Ano.
Je jich mnohem více,
než pro opak…

anonym

Proč nenapsat alespoň jednou velký písmenko na začátku věty.......
Vožrat se můžeš,kdo ti v tom brání?
Opět upravená otázka,jelikož Zjentek schválně nikdy nenapíše to písmenko,páč to asi neumí.
Ale ožrat to asi jo.