Bohunkaa

Proč se nemůžu zbavit kruhů pod očima. Piju furt a také hodně spím.

Odpovědi
marci1

Méně solit, více kyslíku a oči chladit, nejlépe gelovou maskou na oči. Stačí třeba kapesník namočený ve studené vodě.
Doplňuji:
Zkus si ještě přečíst již zodpovězené otázky : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kruhy%20pod%20o­%C4%8Dima

Rapix

Můžeš to mít v genech. Já mám pytle pod očima od narození a doktorka se mě na každé preventivce ptá z čeho to mám. Nejlepší je maskovat to brýlema :)

melanie

víc vitamínů a minerálů..já to řeším taky :)

Emefej

Možná za to může právě to pití. Mírná abstinence by mohla pomoci.